promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(057) 756-30-03
  • 1€ = 30.00 UAH
  • $1 = 26.50 UAH

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Компанія ТОВ "Промдизайн" займає провідні позиції на ринку зовнішньої реклами України. Завдяки багаторічному досвіду та постійному вдосконаленню виробничих ліній, ми можемо запропонувати самий широкий спектр продукцій зовнішньої реклами, від плоттерної порізки до дахової конструкції. Виготовлення зовнішньої реклами є одним з наших головних напрямків, наші менеджери відповідають на всі питання, пов'язані з виробництвом рекламних зовнішніх рекламних і вивісок для магазинів, оформлення фасадів, об'ємних літер і вивісок великих розмірів, а також надають консультації за їх документальним оформленням.

Виготовлення зовнішньої реклами як технології зазнає постійні зміни, і те, що було актуально ще рік тому, сьогодні такого не існує. Компания ООО "Промдизайн" не тільки йде в ногу зі своїм часом, але і багато в чому це майбутнє створює. Так, наприклад, нами було освоено виробництво світлодіодної продукції, яку ми активно застосовуємо у виробництві зовнішньої реклами.

Замовивши виготовлення зовнішньої реклами у нас, ви завжди можете розраховувати на професіоналізм і високу якість, а також на гарантійне та постгарантійне обслуговування.


В нас вы зможете замовити: