promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(057) 756-30-03
  • 1€ = 30.00 UAH
  • $1 = 26.50 UAH

Прямолінійна порізка листового матеріалу на верстаті Striebig

Прямолінійна порізка листового матеріалу на верстаті Striebig

Компанія Промдизайн робить послуги з прямолінійної порізки різних видів пластика (акрил, пвх, полістирол, полікарбонат і т. д.), а також порізка і фрезерування алюмінієвих композитних листів. Форматно-раскроїчні верстати для пластиків Striebig встановлені в Харкові (2 верстати), Києві, Дніпропетровську, Донецьку і Одесі. Він забезпечує швидкий і високоточний розкрій великих партій будь-яких матеріалів. Допустима область різки 4600/2200/60 мм (при необхідності можливе фрезерування листів довжиною понад 6000 мм). Це обладння здатне дуже швидко виконати значні об'єми робіт по різанню і фрезеруванню різних листових матеріалів, а також значно спростити процес виготовлення композитних фасадних панелей.


Отриманні за допомогою дискової фрези V- образні пази дозволяють робити вигини композитних панелей під 90° і 45° вручну, не прибігаючи до допомоги згинального верстата.

Переваги техніки окантовочной фрезерування:

  • мінімальні витрати;
  • простота техніки обробки;
  • исока продуктивність.

Таке обладнання дає можливість отримання дуже точного горизонтально-вертикального реза. Тобто вдається уникнути непаралельних ліній, які можуть бути помітними при виробництві касет і облицюванні ними фасадів.