Оформлення фасадів
Компанія ТОВ "Промдизайн" займає лідируючі позиції на ринку зовнішньої реклами України. Завдяки багаторічному досвіду і постійного вдосконалення виробничих ліній, ми може запропонувати найширший спектр виробів зовнішньої реклами, від плоттерной порізки до дахової конструкції. Оформлення фасадів є одним з наших пріоритетних напрямків.
Приклади наших робіт ви можете побачити нижче.
Фасади типу «Касета»
Фасадна система тип «Касета» - прямокутні металеві касети, призначені як для внутрішньої, так і для зовнішнього облицювання стін.
Фасадні системи тип «Касета» призначені для облицювання різних будівель і споруд промислового типу, будівель громадського призначення, офісних, торгових і розважальних центрів. Вони придають фасаду бездоганний зовнішній вигляд, має відповідати європейському рівню, і забезпечують високу міцність.
Касетний фасад являє собою структуровану поверхню, розбиту вертикальними і горизонтальними касетними швами на прямокутні елементи. Касети виготовляються з тонколистового матеріалу: гарячеоцинкованої сталі вир-ва Фінляндії (Rannila), Чехії, Словаччини, Великобританії, Росії, України або листового алюмінієвого листа, що випускається під торговою маркою ALCAN з полімерним захисним покриттям декількох видів.
Полімерне покриття - поліестер (PE), ПВФ2 (PVDF) та ін., Що відрізняється між собою за зовнішнім виглядом і якісним характеристикам. Покриття може бути нанесено як на заводі виробника матеріалу, так і на інших спеціалізованих підприємствах з нанесення полімерного покриття. Широка колірна гамма і можливість отримання металізованої поверхні додасть вашому фасаду чарівний вид.
Товщина застосовуваного матеріалу - від 1,0 мм до 2,0 мм залежить в першу чергу від розмірів касет.
Оскільки немає однакових будівель і споруд, розміри касет визначаються індивідуально для кожного об'єкта, виходячи з архітектурних і конструктивних вимог і побажань Замовника. Стандартними для касет, виготовлених з гарячеоцинкованої сталі, є панелі розміром 570х740 мм, 1190х740мм. Облицювання касетами може проводитися з додатковим утепленням стін.
Панелі надають фасаду будівлі сучасний, структурований вигляд. Цей матеріал гармонійно поєднується з іншими фасадними матеріаламі.В початку 2003 наша компанія придбала обладнання для виготовлення касет на своїй виробничій базі і успішно почала їх виробництво, а в деяких областях України та монтаж. Це зумовило біліше вигідні умови поставки (терміни, обсяги) для споживачів.
У більшості випадків касети виготовляються з листової оцинкованої сталі концерну Rautaruukki (Фінляндія), офіційним представником якого в Україні є компанія Rannila - Київ. Однак, з огляду на побажання Замовника, касети можуть виготовлятися з інших матеріалів.
Фасади з композитних матеріалів
Композитні фасади - це фасадні системи з композитних алюмінієвих плит, які мають широкий спектр переваг:
• довговічність;
• прекрасний зовнішній вигляд;
• висока корозійна стійкість;
• широкі можливості дизайну;
• можливість створення малих архітектурних форм;
• хороша шумо-, вібро-, звуко- і теплоізоляція;
• володіють низьким коефіцієнтом лінійного розширення.
Композитні панелі можна застосовувати як в інтер'єрі, так і в архітектурному дизайні
нових або відновлюваних будівель, а так само при створенні:
• вентильованих фасадів;
• фасцій і країв дахів;
• облицювання колон;
• обшивки балконів;
• підшивки стель;
• облицювання прорізів.
В залежності від побажань Замовника, проектних і архітектурних креслень наша компанія, при виготовленні панелей, може використовувати композитні матеріали різних виробників Компанія «Промдизайн» є офіційним представником торгової марки ALUPROM, спеціально розробленої для українського ринку.
ALUPROM® - це композитні панелі, що складаються з термопластичної пластикової серцевини, покритої двома попередньо пофарбованими алюмінієвими листами.
ALUPROM® прекрасно себе веде при створенні з нього великих панелей, зберігаючи при цьому площинність і жорсткість.
Багато українських компаній вже оцінили переваги ALUPROM® і активно використовують ці панелі в своїх програмах єдиного корпоративного оформлення.
Футуристичний вид, технічна досконалість і відмінне різноманіття кольорів дозволили багатьом нафтовим компаніям, виробникам автомобілів, торговельним компаніям і багатьом іншим так оформити свій бізнес, що він викликає повагу і лояльність до нього великої кількості покупців.
Характеристики. ALUPROM® має виняткову площинністю в поєднанні з високою корозійною стійкістю і низьким коефіцієнтом теплового розширення. З цим матеріалом дуже легко працювати завдяки його легкості, твердості і удароміцності. ALUPROM® володіє прекрасними механічними властивостями, він легше сталевого та алюмінієвого листа.
ALUPROM® з аналогічною жорсткістю в 3,4 рази легше стали і в 1,6 рази легше алюмінію.
Легкость в обробці. Різання, фрезерування, висікання, свердління, вальцювання, гнуття, зварювання або склеювання, з'єднання заклепками, болтами і шурупами виконується стандартними способами і інструментами. Обробка ALUPROM® може виконуватися як в майстерні, так і на місці монтажу, спрощуючи транспортування і упаковку.
Фасади з профільованого листа
Профільовані листи мають хвилеподібний і трапецієподібний профілі, різні форми, кольору, що дозволяє додати фасаду неповторний архітектурний вигляд.
Облицювання може проводитися з додатковим утепленням стін. Цей матеріал гармонійно поєднується з іншими фасадними системами.
У більшості випадків для облицювання профільованим листом наша компанія використовує матеріали концерну Rautaruukki (Фінляндія). Однак з огляду на побажання Замовника можуть застосовуватися матеріали інших виробників. Профільований лист є одним з найекономічніших варіантів облицювання будівель і споруд промислового типу, будівель громадського призначення. Дозволяє облицьовувати будівлі від самих маленьких до величезних за розміром.
Профільований лист виготовляється з тонколистового матеріалу: гарячеоцинкованої сталі пр-ва Фінляндії (Rannila), Чехії, Словаччини, Великобританії, Росії, України з полімерним захисним покриттям декількох видів.
Полімерне покриття - поліестер (PE), ПВФ2 (PVDF) та ін., Що відрізняється між собою за зовнішнім виглядом і якісним характеристикам.
Покриття може бути нанесено як на заводі виробника матеріалу, так і на інших спеціалізованих підприємствах з нанесення полімерного покриття.
Товщина застосовуваного матеріалу - 0,45-0,9 мм.
Фасадна система «Рейка»
Фасадна система «Рейка» - панелі для облицювання фасадів будівель і споруд. Ширини (не більше 0,5 м), довжини (не більше 6м). Рейкові системи зарекомендували себе як раціональний спосіб облицювання.
Доступна широкому споживачеві ціна і, в той же час, гідний зовнішній вигляд зумовили широке застосування даних систем для облицювання адміністративних і комерційних будівель, торгових і офісних центрів, АЗС. Вони швидко монтуються, що дозволяє використовувати їх при реконструкції об'єктів, закриття яких призводить до великих матеріальних втрат.
Сирьe - виробник:
• гарячеоцинкована тонколистовая сталь з різними типами полімерних покриттів (ПВФ2, Pural, Plastisol) - Fasetti виробництва компанії Rannila і ін.
• коррозионностойкий алюмінієвий сплав АА 3005, АА 5050 з високим ступенем міцності і хорошими листопрокатний властивостями зі спеціальним тришаровим покриттям Luxacote - Luxalon.
• листової алюмінієвий лист, що випускається під торговою маркою ALCAN - ламель.
Колір панелей і покриття матеріалу вибирається по карті кольорів, що дозволяє здійснити найнеймовірніші фантазії дизайнерів і архітекторів.
Дана система так само встановлюється на підсистему, яка передбачає можливість установки утеплітеля.В більшості випадків для облицювання панелями наша компанія використовує матеріали концерну Rautaruukki (Фінляндія). Однак з огляду на побажання Замовника можуть застосовуватися матеріали інших виробників.
Теплоізоляція
У системах вентильованих фасадів в якості теплоізоляції рекомендується застосовувати базальтові утеплювачі щільністю - не менше 70 кг / куб.м. - фасад висотою до 12 метрів. - не менше 100 кг / куб.м. - фасад висотою понад 12 метрів.
На ринку України дані утеплювачі представляють наступні виробники:
• Rockwool;
• Parock;
• Nobasil;
• Isover.
Утеплювачі зі скловолокна можуть застосовуватися меншої щільності (відповідно до рекомендацій виробника).
Для захисту теплоізоляції від вивітрювання і попадання вологи її необхідно захищати так званими вітрозахисними плівками, такими як «Вітробар'єр» і т.п.
У цій категорії немає товарів.