promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
 • 1$ = 40.10 UAH
 • 1€ = 43.30 UAH

Композит Aluprom 0,21+0,21, 3 мм СИНЯ СТАЛЬ (RAL 5011)

ПромДизайн Композит Aluprom 0,21+0,21, 3 мм СИНЯ СТАЛЬ (RAL 5011) Купить Композит Aluprom 0,21+0,21, 3 мм СИНЯ СТАЛЬ (RAL 5011)

Увага! Відтінки і фактура композитних панелей різних партій можуть відрізнятися! Перевіряйте колір панелі ДО розкрою листа.

Панелі Aluprom - це гнучкий і міцний матеріал, який використовується в багатьох сферах діяльності. Поєднує в собі простоту в застосуванні з надзвичайною міцністю та високоякісним покриттям.

Серія композитних панелей Aluprom Engineering

Яскравий, різнобарвний, естетичний матеріал вже облюбували дизайнери і його все частіше можна побачити в якості елементів декору інтер'єрів, різних сучасних конструкцій, виставкового обладнання.

Надаємо послуги прямолінійного і криволінійного різання.

Ціна послуг розраховується індивідуально, уточнюйте у менеджерів.

Артикул: 9000004036 4.8 из 5, основываясь на 89 отзывов грн.804.01 ПромДизайн В наличии!Заказать сейчас!
Композит Aluprom 0,21+0,21, 3 мм СИНЯ СТАЛЬ (RAL 5011)

Доступні опції

804.01 грн./кв.м Оптова цiна: 752.28 грн./кв.м

 • Код товару: 9000004036
 • Доступність: ✔   На складі
 • 804.01 грн./кв.м

 • Оптова ціна:752.28 грн.
листiв
Сума: 0.00 грн.
ПараметриСтандартЗначення
Одинична маса при різниці темпертураASTM D 1654Без відхилень
Температура деформації при нагріванніASTM D 648115 °С
ТеплопровідністьASTM D 9760,102 ккал/м.ч. С
Жорсткість на вигинASTM D 39314,0X105
УдаростійкістьASTM D 7321.650 kgf
Сила склеюванняASTM D 9030.78кг/мм2
Звукоізолюючий коефіцієнтASTM Е 41325
ЕластичністьASTM D 7904055 кг/мм2
Опірність розривуASTM D 7322,6 кг/мм2
Найменший радіус вигинуASTM D 790

поперечний 45мм;

продольний 70 мм

ВогнетривкістьASTM Е 84Г1
Стійкість до вітрових навантаженьASTM Е 330Відповідає вимогам
ВологостійкістьASTM Е 331Відповідає вимогам
Повітряна герметичністьASTM Е 283Відповідає вимогам


Захисна плівка - плівка, яка захищає покриття панелі при виробництві і установці.   
Друге, важливе призначення плівки, - маркування продукту. Ви повинні бути впевнені, що працюєте саме з Aluprom, а не з неякісним матеріалом невідомого виробника. Тим не менш, вона повинна бути видалена після установки панелі, особливо з панелей, схильним до дії сонячного світла і атмосферного впливу.

Захисна плівка повинна залишатися на панелях тільки тимчасово.

Стрілки на плівці вказують напрям покриття рулону (важливо для металіків).

Для Aluprom використовується непрозора плівка товщиною 80 мікрон з бар'єром від ультрафіолетового впливу.

1. Особисте захисне спорядження

Повинні використовуватися засоби індивідуального захисту, передбачені діючими правилами безпеки.

Крім того, ми рекомендуємо використовувати:

 • рукавички для утримання панелей на всіх стадіях обробки;
 • окуляри на всіх стадіях обробки, під час яких утворюється стружка (розпилювання, фрезерування, свердління);
 • захист вух, при використанні високошумних машин (панельна пила, фрезер і т.п.).

2. Запобіжні заходи по відношенню до продукту

2.1. Теплове розширення панелі Aluprom можуть використовуватися тільки при температурах від -50? С до + 80˚С, вони будуть розширюватися або стягуватися під впливом температури абсолютно таким же чином, як і тверді алюмінієві панелі або листи.

Довжина панелі2 м3 м4 м
Розширення для перепадів температур в 60˚С2,84 мм4,26 мм8,52 мм


3. Напрямок покриття рулону

При виробництві на задню поверхню панелей наноситься серійний номер. Також стрілки, що вказують напрямок, нанесені на захисній плівці. При обробці та встановлення панелей з металевим або перламутровим покриттям слід брати до уваги таке орієнтування.

Слід дотримуватися напрямку панелі, щоб уникнути відмінності відтінків між суміжними панелями, а також при оптимізації підрахунків.


Композит Aluprom - це естетичний зовнішній вигляд, міцність, легкість в обробці, довговічність та широка кольорова гама.

Порушення при виготовленні касет

Випуклість поверхні виробуПри загині бортів та висікання кутів в касеті, можливий великий зазор. Коли намагаються усунути шляхом притягнення країв один до одного та подальшого з`єднання, відбувається та сама небажана випуклість форми.При виготовленні заготовок під касети, строго враховувати ширини всіх зазорів, пропилів та фрезеровок. 
Порушення геометрії виробівОсновною причиною порушення є орієнтація по краю заготовки, без додаткової перевірки її геометрії. Коли трапляється дане порушення сторін виробів, Ваша касета приймає форму не схожу на прямокутну.Кут між центральними осями, що утворився після фрезерування пазами повинен бути строго 90 °.

Невідповідність кольорів при поєднанні виробів
При установці виробів поруч, можливі розбіжності напрямків фарбування, особливо видно на металіках.При виготовленні заготовок, слід враховувати напрямок фарбування, воно позначене стрілками на захисній плівці. При монтажі касет напрямок стрілок повинне бути одним.Порушення при транспортуванні та монтажі

Транспортування 
Після зняття захисної плівки з виробів виявлені подряпини та смуги.

При транспортуванні, вироби, слід відокремлювати один від одного пакувальними матеріалами

Випуклість або увігнутість після монтажу
У деяких випадках після монтажу може спостерігатися деформація виробів, увігнутість або випуклість. Це відбувається через температурні розширення матеріалу.При виготовленні слід врахувати зазор на теплове розширення, який відповідає розміру виробів. Так само дуже важливо дотримати цей зазор при монтажі касети. Кріплення касети не повинно бути надто жорстким.


Дефекти при висіканні проушин та кутів

Одинаковий рівень проушинДля того що б касети не спиралися тільки на одну зі своїх сторін, потрібен однаковий рівень проушин щодо верхнього краю касети.
Чіткий збіг вершинНайменше зміщення куточка висікання призведе до різних порушень, основне - створення випуклості, западини. Повинний бути чіткий збіг вершини висікаємого трикутника з центральною віссю, що утворився при фрезеруванні паза.
Загиб бортиківЯкщо не дотримуватися всіх правил згинання, це призведе до виникнення помітної щілини на боковій грані. Усунення такої щілини відбувається шляхом стягування кутів, в наслідок- випуклість або увігнутість лицьової поверхні виробу.


Дефекти при висіканні проушин та кутів

Порушення перпендикулярностіДотримання 90-градусного кута згинання - завдання досить нелегке. Для запобігання дефектів, варто використовувати спеціальний гибочний верстат.
Погодні умовиОсновна причина - це морозна погода. Рекомендуємо гнути АКП при температурі не нижче, ніж + 10 ° C.


Порушення при фрезеруванні

Згинання листів відразу після фрезеруванняНі в якому разі на допускайте згинання листів відразу після фрезерування. Виникає різниця температур стінок близько паза, тому що не пройшов час для того що б охолов шов. Через такий не вірний крок, радіуси уздовж лінії згинання можуть розходитися.
«Ефект шаблі»Якщо виконали фрезерування по дузі, а не по прямій, Ви можете спостерігати так званий «ефект шаблі» - кути бортика стають дугоподібними.
Розтріскування алюмінієвого покриття з лицьового боку
Таке явище найчастіше відбувається при роботі з довгомірними виробами. Основна причина - це розпущеність фрезера. Інструмент відхиляється від центральної осі, коли сила натиску трапляється поперемінно, спочатку на одну потім на іншу сторону його ручок.
Тріщини при згинанніТріщини можливі, якщо погано закріплений інструмент на направляючої. Схожий ефект спостерігається, якщо ж сама лінійка нерівна.
  Згинання бортів у вигляді дуги
Можна досягти через різний радіус заокруглення при виконанні загибання. Основна причина - це налипання стружки, неоднорідність товщини панелі, недостатньо сильний притиск фреза.
Тріскається фарба на згибі касетЦе виникає через порушення глибини фрезерування. Якщо порушуються ці параметри, то порушується зовнішній шар фарби. Відбувається це найчастіше через нерівну поверхню фрезерного стола, або через збій налаштувань фрезера. Занадто глибоке фрезерування тягне розтріскування лакофарбового покриття, занадто дрібне фрезерування  - можливий розрив шару алюмінію з фарбою.

Алюмінієві композитні панелі з часом можуть забруднитися під впливом атмосферних явищ, вихлопних газів, промислових викидів.

Забруднення поділяються на:

 • мінеральні (в основному, пил);
 • органічні (сажа, пташиний послід і ін.).


Як відомо, досить рясного дощу, щоб алюмінієві композитні панелі очистилися. Для поверхонь з інтенсивним забрудненням потрібно додаткове очищення. Найдоступнішим методом є проста мийка водою під напором 2-3 атм., Особливо це актуально для будинків розташованих в промислових районах та в зонах з інтенсивним рухом автотранспорту. Струмінь води подається під нахилом -45 °. Що б брудна вода не стікала на очищену поверхню, починаємо мити АКП завжди зверху.

Якщо забруднення повністю не видалилось, радимо звернутися до послуг клінінгових компаній. В даний час у великих містах такі компанії мають всі необхідні засоби та технології для якісного очищення АКП. Наприклад, вони використовують демінералізовану та деіонізовану воду, що не залишає розводів..

Не рекомендують примінення до чистки розчинників фарби, ацетону. Так само не допускається використання сильних кислотних та лужних очисників.

При необхідності видалення графіті з поверхні АКП слід скористатися спеціально розробленими для цього засобами. Завжди незайвим буде попереднє тестування засобу на невеликих ділянках невідповідальних поверхонь. Дуже важливо виконувати вимоги інструкції, що додається до кожного засобу. Витримка нанесеного засобу на алюмінієвий композитні панелі Aluprom не повинна перевищувати часу, зазначеного в інструкції. Потім слід негайно змити засіб великою кількістю теплої води м'якою губкою.

Коли конструкція не велика, цілком можливо очистку АКП зробити самостійно. Для цієї мети підійдуть будь-які безабразівні побутові миючі засоби з нейтральним водневим показником (рН в діапазоні від 6 до 8). Багато з них містять пави (поверхнево-активні речовини). Концентрація водного розчину для кожного засобу своя, зазвичай вона становить від 2 до 20 мл / л. При сильних забрудненнях концентрація може бути збільшена.

Догляд за алюмінієвим композитом BRUSHED
АКП BRUSHED має структурну металеву поверхню, через що волога може затримуватися на поверхні. При теплих погодних умовах, АКП висихає самостійно. Так само композит можна просушити феном, обов'язково дотримуючись дистанції 20-30 см від листа, для того що б не пошкодити матеріал.

Не рекомендується проводити очистку АКП в жарку погоду через можливе утворення розводів на пофарбованій поверхні. Оптимально мити фасад з несонячного боку.

Якщо все-таки не вдалося вирішити проблему з очищенням АКП, Вам потрібно звернутися до менеджера Вашої філії.Всі вищезгадані рекомендації носять узагальнений характер та можуть відрізнятися в залежності від умов експлуатації, особливостей конструкцій, негативного впливу навколишнього середовища та інше.


Панелі Aluprom - це гнучкий та міцний матеріал, який використовується в багатьох сферах діяльності. Поєднує в собі простоту в застосуванні з надзвичайною міцністю та високоякісним покриттям.

Применение алюминиевых композитных панелей Aluprom:

1. Архітектурне застосування:

Композитні панелі Aluprom можна використовувати, як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів, для нових та відновлюваних будівель.

Aluprom ідеальний для зовнішньої обробки, повністю відповідаючи Вашим вимогам до форми та кольору. Для вентильованих фасадів панелі Aluprom можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.

* композитні панелі зі спеціальними покриттями - дзеркальні або "під дерево" рекомендується застосовувати в інтер'єрі, тому що агресивна дія навколишнього середовища може по-різному позначитися на декоративному покритті. До питання зовнішнього використання матеріалів з такими покриттями слід підходити індивідуально, так як їх термін експлуатації в таких випадках може бути обмежений.

2. Для створення корпоративного іміджу та демонстраційних систем.

Aluprom надає можливість компаніям продемонструвати свій корпоративний імідж, використовуючи численні можливості. АКП Aluprom підходить для виготовлення:

 • рекламних щитів;
 • виставкових стендів;
 • вивісок.

Покриття Aluprom є ідеальним для трафаретного друку та поклейки самоклеючих матеріалів.

3. Aluprom для промисловості та транспорту.

АКП також пропонують інноваційні інженерні рішення в сфері промисловості та транспорту.

Вони можуть використовуватися для виготовлення:

 • циліндрів;
 • корпусів;
 • контейнерів;
 • але особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Увага! Відтінки і фактура композитних панелей різних партій можуть відрізнятися! Перевіряйте колір панелі ДО розкрою листа.

Панелі Aluprom - це гнучкий і міцний матеріал, який використовується в багатьох сферах діяльності. Поєднує в собі простоту в застосуванні з надзвичайною міцністю та високоякісним покриттям.

Серія композитних панелей Aluprom Engineering

Яскравий, різнобарвний, естетичний матеріал вже облюбували дизайнери і його все частіше можна побачити в якості елементів декору інтер'єрів, різних сучасних конструкцій, виставкового обладнання.

Надаємо послуги прямолінійного і криволінійного різання.

Ціна послуг розраховується індивідуально, уточнюйте у менеджерів.

ПараметриСтандартЗначення
Одинична маса при різниці темпертураASTM D 1654Без відхилень
Температура деформації при нагріванніASTM D 648115 °С
ТеплопровідністьASTM D 9760,102 ккал/м.ч. С
Жорсткість на вигинASTM D 39314,0X105
УдаростійкістьASTM D 7321.650 kgf
Сила склеюванняASTM D 9030.78кг/мм2
Звукоізолюючий коефіцієнтASTM Е 41325
ЕластичністьASTM D 7904055 кг/мм2
Опірність розривуASTM D 7322,6 кг/мм2
Найменший радіус вигинуASTM D 790

поперечний 45мм;

продольний 70 мм

ВогнетривкістьASTM Е 84Г1
Стійкість до вітрових навантаженьASTM Е 330Відповідає вимогам
ВологостійкістьASTM Е 331Відповідає вимогам
Повітряна герметичністьASTM Е 283Відповідає вимогам


Захисна плівка - плівка, яка захищає покриття панелі при виробництві і установці.   
Друге, важливе призначення плівки, - маркування продукту. Ви повинні бути впевнені, що працюєте саме з Aluprom, а не з неякісним матеріалом невідомого виробника. Тим не менш, вона повинна бути видалена після установки панелі, особливо з панелей, схильним до дії сонячного світла і атмосферного впливу.

Захисна плівка повинна залишатися на панелях тільки тимчасово.

Стрілки на плівці вказують напрям покриття рулону (важливо для металіків).

Для Aluprom використовується непрозора плівка товщиною 80 мікрон з бар'єром від ультрафіолетового впливу.

1. Особисте захисне спорядження

Повинні використовуватися засоби індивідуального захисту, передбачені діючими правилами безпеки.

Крім того, ми рекомендуємо використовувати:

 • рукавички для утримання панелей на всіх стадіях обробки;
 • окуляри на всіх стадіях обробки, під час яких утворюється стружка (розпилювання, фрезерування, свердління);
 • захист вух, при використанні високошумних машин (панельна пила, фрезер і т.п.).

2. Запобіжні заходи по відношенню до продукту

2.1. Теплове розширення панелі Aluprom можуть використовуватися тільки при температурах від -50? С до + 80˚С, вони будуть розширюватися або стягуватися під впливом температури абсолютно таким же чином, як і тверді алюмінієві панелі або листи.

Довжина панелі2 м3 м4 м
Розширення для перепадів температур в 60˚С2,84 мм4,26 мм8,52 мм


3. Напрямок покриття рулону

При виробництві на задню поверхню панелей наноситься серійний номер. Також стрілки, що вказують напрямок, нанесені на захисній плівці. При обробці та встановлення панелей з металевим або перламутровим покриттям слід брати до уваги таке орієнтування.

Слід дотримуватися напрямку панелі, щоб уникнути відмінності відтінків між суміжними панелями, а також при оптимізації підрахунків.


Композит Aluprom - це естетичний зовнішній вигляд, міцність, легкість в обробці, довговічність та широка кольорова гама.

Порушення при виготовленні касет

Випуклість поверхні виробуПри загині бортів та висікання кутів в касеті, можливий великий зазор. Коли намагаються усунути шляхом притягнення країв один до одного та подальшого з`єднання, відбувається та сама небажана випуклість форми.При виготовленні заготовок під касети, строго враховувати ширини всіх зазорів, пропилів та фрезеровок. 
Порушення геометрії виробівОсновною причиною порушення є орієнтація по краю заготовки, без додаткової перевірки її геометрії. Коли трапляється дане порушення сторін виробів, Ваша касета приймає форму не схожу на прямокутну.Кут між центральними осями, що утворився після фрезерування пазами повинен бути строго 90 °.

Невідповідність кольорів при поєднанні виробів
При установці виробів поруч, можливі розбіжності напрямків фарбування, особливо видно на металіках.При виготовленні заготовок, слід враховувати напрямок фарбування, воно позначене стрілками на захисній плівці. При монтажі касет напрямок стрілок повинне бути одним.Порушення при транспортуванні та монтажі

Транспортування 
Після зняття захисної плівки з виробів виявлені подряпини та смуги.

При транспортуванні, вироби, слід відокремлювати один від одного пакувальними матеріалами

Випуклість або увігнутість після монтажу
У деяких випадках після монтажу може спостерігатися деформація виробів, увігнутість або випуклість. Це відбувається через температурні розширення матеріалу.При виготовленні слід врахувати зазор на теплове розширення, який відповідає розміру виробів. Так само дуже важливо дотримати цей зазор при монтажі касети. Кріплення касети не повинно бути надто жорстким.


Дефекти при висіканні проушин та кутів

Одинаковий рівень проушинДля того що б касети не спиралися тільки на одну зі своїх сторін, потрібен однаковий рівень проушин щодо верхнього краю касети.
Чіткий збіг вершинНайменше зміщення куточка висікання призведе до різних порушень, основне - створення випуклості, западини. Повинний бути чіткий збіг вершини висікаємого трикутника з центральною віссю, що утворився при фрезеруванні паза.
Загиб бортиківЯкщо не дотримуватися всіх правил згинання, це призведе до виникнення помітної щілини на боковій грані. Усунення такої щілини відбувається шляхом стягування кутів, в наслідок- випуклість або увігнутість лицьової поверхні виробу.


Дефекти при висіканні проушин та кутів

Порушення перпендикулярностіДотримання 90-градусного кута згинання - завдання досить нелегке. Для запобігання дефектів, варто використовувати спеціальний гибочний верстат.
Погодні умовиОсновна причина - це морозна погода. Рекомендуємо гнути АКП при температурі не нижче, ніж + 10 ° C.


Порушення при фрезеруванні

Згинання листів відразу після фрезеруванняНі в якому разі на допускайте згинання листів відразу після фрезерування. Виникає різниця температур стінок близько паза, тому що не пройшов час для того що б охолов шов. Через такий не вірний крок, радіуси уздовж лінії згинання можуть розходитися.
«Ефект шаблі»Якщо виконали фрезерування по дузі, а не по прямій, Ви можете спостерігати так званий «ефект шаблі» - кути бортика стають дугоподібними.
Розтріскування алюмінієвого покриття з лицьового боку
Таке явище найчастіше відбувається при роботі з довгомірними виробами. Основна причина - це розпущеність фрезера. Інструмент відхиляється від центральної осі, коли сила натиску трапляється поперемінно, спочатку на одну потім на іншу сторону його ручок.
Тріщини при згинанніТріщини можливі, якщо погано закріплений інструмент на направляючої. Схожий ефект спостерігається, якщо ж сама лінійка нерівна.
  Згинання бортів у вигляді дуги
Можна досягти через різний радіус заокруглення при виконанні загибання. Основна причина - це налипання стружки, неоднорідність товщини панелі, недостатньо сильний притиск фреза.
Тріскається фарба на згибі касетЦе виникає через порушення глибини фрезерування. Якщо порушуються ці параметри, то порушується зовнішній шар фарби. Відбувається це найчастіше через нерівну поверхню фрезерного стола, або через збій налаштувань фрезера. Занадто глибоке фрезерування тягне розтріскування лакофарбового покриття, занадто дрібне фрезерування  - можливий розрив шару алюмінію з фарбою.

Алюмінієві композитні панелі з часом можуть забруднитися під впливом атмосферних явищ, вихлопних газів, промислових викидів.

Забруднення поділяються на:

 • мінеральні (в основному, пил);
 • органічні (сажа, пташиний послід і ін.).


Як відомо, досить рясного дощу, щоб алюмінієві композитні панелі очистилися. Для поверхонь з інтенсивним забрудненням потрібно додаткове очищення. Найдоступнішим методом є проста мийка водою під напором 2-3 атм., Особливо це актуально для будинків розташованих в промислових районах та в зонах з інтенсивним рухом автотранспорту. Струмінь води подається під нахилом -45 °. Що б брудна вода не стікала на очищену поверхню, починаємо мити АКП завжди зверху.

Якщо забруднення повністю не видалилось, радимо звернутися до послуг клінінгових компаній. В даний час у великих містах такі компанії мають всі необхідні засоби та технології для якісного очищення АКП. Наприклад, вони використовують демінералізовану та деіонізовану воду, що не залишає розводів..

Не рекомендують примінення до чистки розчинників фарби, ацетону. Так само не допускається використання сильних кислотних та лужних очисників.

При необхідності видалення графіті з поверхні АКП слід скористатися спеціально розробленими для цього засобами. Завжди незайвим буде попереднє тестування засобу на невеликих ділянках невідповідальних поверхонь. Дуже важливо виконувати вимоги інструкції, що додається до кожного засобу. Витримка нанесеного засобу на алюмінієвий композитні панелі Aluprom не повинна перевищувати часу, зазначеного в інструкції. Потім слід негайно змити засіб великою кількістю теплої води м'якою губкою.

Коли конструкція не велика, цілком можливо очистку АКП зробити самостійно. Для цієї мети підійдуть будь-які безабразівні побутові миючі засоби з нейтральним водневим показником (рН в діапазоні від 6 до 8). Багато з них містять пави (поверхнево-активні речовини). Концентрація водного розчину для кожного засобу своя, зазвичай вона становить від 2 до 20 мл / л. При сильних забрудненнях концентрація може бути збільшена.

Догляд за алюмінієвим композитом BRUSHED
АКП BRUSHED має структурну металеву поверхню, через що волога може затримуватися на поверхні. При теплих погодних умовах, АКП висихає самостійно. Так само композит можна просушити феном, обов'язково дотримуючись дистанції 20-30 см від листа, для того що б не пошкодити матеріал.

Не рекомендується проводити очистку АКП в жарку погоду через можливе утворення розводів на пофарбованій поверхні. Оптимально мити фасад з несонячного боку.

Якщо все-таки не вдалося вирішити проблему з очищенням АКП, Вам потрібно звернутися до менеджера Вашої філії.Всі вищезгадані рекомендації носять узагальнений характер та можуть відрізнятися в залежності від умов експлуатації, особливостей конструкцій, негативного впливу навколишнього середовища та інше.


Панелі Aluprom - це гнучкий та міцний матеріал, який використовується в багатьох сферах діяльності. Поєднує в собі простоту в застосуванні з надзвичайною міцністю та високоякісним покриттям.

Применение алюминиевых композитных панелей Aluprom:

1. Архітектурне застосування:

Композитні панелі Aluprom можна використовувати, як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів, для нових та відновлюваних будівель.

Aluprom ідеальний для зовнішньої обробки, повністю відповідаючи Вашим вимогам до форми та кольору. Для вентильованих фасадів панелі Aluprom можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.

* композитні панелі зі спеціальними покриттями - дзеркальні або "під дерево" рекомендується застосовувати в інтер'єрі, тому що агресивна дія навколишнього середовища може по-різному позначитися на декоративному покритті. До питання зовнішнього використання матеріалів з такими покриттями слід підходити індивідуально, так як їх термін експлуатації в таких випадках може бути обмежений.

2. Для створення корпоративного іміджу та демонстраційних систем.

Aluprom надає можливість компаніям продемонструвати свій корпоративний імідж, використовуючи численні можливості. АКП Aluprom підходить для виготовлення:

 • рекламних щитів;
 • виставкових стендів;
 • вивісок.

Покриття Aluprom є ідеальним для трафаретного друку та поклейки самоклеючих матеріалів.

3. Aluprom для промисловості та транспорту.

АКП також пропонують інноваційні інженерні рішення в сфері промисловості та транспорту.

Вони можуть використовуватися для виготовлення:

 • циліндрів;
 • корпусів;
 • контейнерів;
 • але особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Теги: акп київ, акп харків, купити композит, купити АКП, алюмінієва композитна панель, композит, композит для реклами, вентильований фасад, листовий композит, порізка композиту, сендвіч панель, композит алюпром, декоративний композит, дзеркальний композит, інженерний композит, комерційний композит, декоративні панелі