promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
 • 1$ = 42.00 UAH
 • 1€ = 45.90 UAH

Умови доставки і повернення товару

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, ми надаємо різні види доставки товару. При замовленні товару ви самостійно обирає способи передачі товару: самовивозом зі складу продавця або доставка перевізником.

ДОСТАВКА ТОВАРУ ПО МІСТУ
Замовлений до 16:00 товар, відправляється клієнту на наступний день в період робочого часу, згідно графіку маршрутних листів. Уточнити час здійснення замовлення можна після 11 години, в день доставки, у Вашого менеджера. Ми завжди намагаємося враховувати побажання клієнтів про час прибуття товару, якщо це дозволяє маршрут руху автомобіля.

ВІДПРАВКА ТОВАРУ ТРАНСПОРТНИМИ КОМПАНІЯМИ

Слід враховувати, що доставка до транспортної компанії проводиться через виклик кур'єра цієї ТК. Вартість доставки можна розрахувати на сайті перевізника. У випадку, обрання покупцем способу доставки товару за допомогою перевізника, покупець зобов’язаний:
-    самостійно обирати перевізника під час оформлення замовлення на сайті компанії;

-    вказати інформацію, необхідну для оформлення відправлення (зокрема, але не виключно, П.І.Б. одержувача, номер телефону одержувача, адреса одержувача, відділення). Покупець несе відповідальність за правильність вказаних даних. Перед обранням того чи іншого перевізника покупець зобов’язаний ознайомитися з його діючими тарифами та усіма умовами доставки товару до вказаного покупцем місця призначення (пакування відправлення, порядок розрахунків ваги та вартості послуг, умови прийому та одержання відправлення, умови доставки до адреси одержувача, перелік і вартість додаткових послуг  та інше).

У випадку, коли покупець бажає отримати товар шляхом самовивозу зі складу продавця, покупець зобов’язаний вказати інформацію щодо пакування товару. У разі відсутності такої інформації продавець самостійно упаковує товар та включає вартість пакувальних матеріалів до рахунку.  

Зертаємо Вашу увагу, що відправка товару транспортними компаніями здійснюється за такими правилами:

Умови:

 • Відправлення замовлення протягом 1-3 днів з моменту оплати і надання менеджеру скан-копії документа оплати.
 • Терміни доставки залежить від служби, якою відправляється замовлення.
 • Компанія "Промдизайн" не несе відповідальності за цілісність та отримання повного обсягу товару, який відправлено Службою Доставки. Усі подальші претензії клієнт подає до Служби Доставки. 

 

Час і розмір замовлення:

 • Замовлення, отримані з 9:00-13:00 відправляються в день замовлення (крім замовлень великих обсягів, що вимагають довгострокової порізки і упаковки).
 • Замовлення, прийняті з 13:00-18:00 відправляються на наступний день.

Оплата і терміни доставки

Вартість послуг і терміни доставки товару залежать від тарифів і правил вибраної клієнтом транспортної компанії. При цьому слід враховувати, що термін доставки залежить від типу відділення (вантажне/не вантажне), виду посилки (габаритна/не габаритна), наявності упаковки на товарі (доупаковка, обриштування), віддаленості населеного пункту (місто, рай.центр, смт, село). Зветраємо увагу, щи при доставці "до дверей" термін збільшується на 1 день, чим при доставці "на відділення". Помимо цього доставка великогабаритного й крихкого вантажу може затримуватись на добу компанією «Нова пошта» по причині необхідності обриштуванян.
В підсумку, середній термін доставки складає 2-7 робочих днів.

Оплата доставки здійснюється згідно з правилами роботи компанії перевізника.
Якщо товар не забирається з відділення НП протягом 7 днів, то він відправляється назад відправнику.

Увага!

Заборонені до транспортування "Новою поштою" вогненебезпечні, легкозаймисті та вибухові речовини (клей, клей-спрей, очищувач). 

Доставка великогабаритного і крихкого вантажу може затримуватися на добу компанією «Нова пошта» через необхідність обрешітки.
Вантажі, які мають габарити більше 6 м, компанією «Нова пошта» не відправляються. Вантажі з габаритами більше 120 см відправляються лише на ВАНТАЖНЕ відділення «Нової пошти».

Вимоги до пакування товару (відправлення)  встановлюється обраним покупцем перевізником.

По правилам транспортних компаній листові пластики повинні пакуватись в гофрокартон. Пакування може робити або транспортна компанія, або продавець. В другому випадку вартість пакування оплачується додатково.
Строки доставки товару визначаються  обраним покупцем перевізником. Продавець не несе відповідальності за строки доставки товару, які вказуються перевізником.
Вартість доставки товару  встановлюється обраним покупцем перевізником  згідно діючих тарифів перевізника. Продавець не несе відповідальність за вартість доставки товару, а також жодним чином не може вплинути на тарифи перевізника при відправленні Вашого замовлення.
У випадку доставки товару за допомогою обраного покупцем  перевізника, покупець несе повʼязаний з цим ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару з моменту фактичної передачі товару продавцем перевізнику.
Обов'язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент здачі товару перевізникові (якого обирав сам покупець під час замовлення) для доставки покупцеві.
Покупець погоджується, що відповідальність продавця закінчується моментом передачі товару перевізнику.

Відповідальність і страхування

За тарифами страхування товару транспортних компаній:

 • Нова пошта (0,5% від повної вартості товару) 
 • Делівері (0,4% від повної вартості товару) 
 • САТ (0,6% від повної вартості товару) 

Товар вартістю понад 3000 грн, при відправці службою доставки одразу страхується в розмірі 0,5% від його вартості. При відмові клієнта від страховки, ТОВ «Модус ЛТД» гарантує покупцеві доставку підготовленого до відправлення товару в транспортну компанію, але не несе відповідальності за можливє псування товару з вини компанії перевізника і подальшу затримку товару в дорозі.

Рекомендації щодо пакування та страхування посилок

Оплата товару на разрохунковий рахунок IBAN

Зберігання товару
Якщо при самовивозу та за умови здійснення повної передоплати за товар, клієнт не забирає товар зі складу протягом 10 календарних днів з моменту оформлення замовлення та здійснення повної передоплати за товар, Продавець не несе ризик випадкового знищення та пошкодження майна.

Повернення товару
Повернення товару здійснюється відповідно до законодавства України. У терміни, встановлені законодавством, Ви можете оформити повернення товару за умовами:

 • товар не був у експлуатації;
 • збережені усі пломби та ярлики;
 • цілісність упаковки не порушена;
 • є в наявності документ, що підтверджує оплату товару;
 • не підлягають поверненню акрил (оргскло), ПВХ спінений, композитні панелі, дзеркальні пластики, самоклеючі плівки, матеріали для друку та інші товари у випадку,  якщо вони порізані або розкроєні під розмір, визначений  Покупцем (Замовником). 
 • якщо товар не потрапляє під перелік товарів належної якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19.03.1994 № 172).

Для повернення товару звертайтеся в наші філії