promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(057) 756-30-03
  • 1€ = 29.90 UAH
  • $1 = 26.80 UAH

Про нас

Компанія «Промдизайн» - найбільший постачальник матеріалів для реклами і будівництва в Україні.

1988 рік - створення команди, яка поклала початок зародження всеукраїнської мережі.

1991...1999 - Формування підприємства. Розширення команди і збільшення робочих площ. З'являються приміщення для макетного, малярного та пресового ділянок, прес-ділянка з лиття пластмасової продукції, ділянка плівкової технології, ділянка трафаретного друку. Проводиться покупка першого ріжучого плоттера. Відкриваеться магазин - "Центр рекламних технологій". Розвивається напрямок - "Комплексне оформлення АЗС". Поділ напрямку роздрібної торгівлі та виробництва рекламно-інформаційної продукції. Відкриття власної лабораторії для випробувань світлодіодним і електронної продукції.

2000 ... 2009 - Почалося розширення масштабів компанії в рамках України - відкриття першого філіалу в Донецьку. Слідом,  відкрилася філія в Києві. Відкриття ділянки повноколірного друку, купівля першого плоттера та друк першого банера. Відкриття ділянки газосвітної (неонової) реклами. Запуск першого в Харкові 3-х метрового плоттера. Створення торгової марки композитних панелей "Aluprom". Установка унікального гравера з робочим полем 2х3 м. Відкриття філій в: Сумах, Дніпропетровську, Сімферополі, Одесі, Івано-Франківську. Будівництво власного офісно-виробничого приміщення в Харкові. Відкриття ділянки виробництва металопластикових вікон. Загальна чисельність персоналу становить понад 350 осіб. Закупівля нових вантажних машин. Укладення партнерських відносин з такими ізраїльськими постачальниками листового пластика як: Polygal, Plazit і Palram. Встановлення партнерських відносин з виробником самоклеючих плівок компанією Avery Dennison, ставши їх офіційним дистриб'ютором в Україні. З'являється нова позиція - одиночні світлодіоди PromoLED. Відкриття нового напряму «Автостайлінг». Спільно з компанією Avery Dennison проведення Першого в Україні практичного майстер-класу по роботі з рестайлінгом авто. Відкриття ділянки електронно-світлодіодної продукції. Відкриття власної лабораторії для випробувань світлодіодної і електронної продукції.

2010 ... 2011 - Відкриття філії в місті Кривий Ріг. У Харківському відділі повноколірного друку з'явилася нова послуга - повнокольоровий широкоформатний УФ-друк на будь-якому жорсткому та гнучкому матеріалі. Отримання сертифікату на відповідність Системи менеджменту якості стандарту ISO 9001. Ми стали офіційним представником південнокорейського постачальника обладнання для УФ-друку компанії Dilli. Триває робота щодо вдосконалення продукції торгової марки PromoLED. Зробили світлодіодні модулі (кластери) жовтого, червоного і синього освітлення 4-х і 5-ти елементні зі зниженим в 2 рази енергоспоживанням. Відкриття 10-ї ювілейної філії в Луганську!

2012 - Важливою подією цього року став запуск власного виробництва такого популярного в рекламній сфері матеріалу як ПВХ двох видів - спінений PromoFoam та твердий PromoPlast. Наша мета - якісний та доступний матеріал з широким асортиментом номіналів і, що найголовніше, вироблений в Україні! Також, цей рік ознаменувався новим етапом у виробництві світлодіодних модулів PromoLED - виробництво їх на базі SMD технології. Кластери PromoLED - скрупульозний підхід до виробництва друкованих плат, вибір оптимальних електричних схем, високий рівень герметичності, надійне підключення і зручний монтаж. Наша компанія стала на дві філії більше, відкривши представництва в містах Західної України - Львові та Рівному. При цьому збільшивши свій автопарк ще на кілька вантажних машин.

2013 - Компанія Промдизайн стала офіційним дистриб'ютором обладнання Roland DG в Україні, що підтверджено дилерським сертифікатом.

2014 року - Завдяки відповідальній і якісній роботі своїх співробітників компанія запустила нову виробничу лінію - прозорий ПВХ, запропонувавши якісний вітчизняний продукт на ринок України.

2017 - Завдяки успішній роботі на ринку ПВХ, компанія продовжила розвиватися та освоювати нові ринки. Придбана лінію з виробництва листового поліпропілену та поліетилену. Багаторічний досвід в екструзії, професіоналізм наших технологів та інженерів, висока якість обладнання та сировини - це все допомагає нам виробляти продукт високої якості, який конкурує з провідними виробниками листових пластиків та іншими аналогами.


Продаж можливий тільки цілими ламелями Продаж можливий тільки цілими рулонами Даний товар продається тільки цілими листами Даний товар ріжеться тільки по ширині листа Можлива порізка