promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 32.25 UAH
  • 1$ = 27.30 UAH

Про нас

Компанія «Промдизайн» - найбільший постачальник матеріалів для реклами і будівництва в Україні.

1988 рік - створення команди, яка поклала початок зародження всеукраїнської мережі.

1991...1999 -  Освіта компанії. Розширення команди і збільшення робочих площ. З'являються приміщення для макетного, малярного та пресового ділянок, прес-ділянку по литтю пластмасової продукції ділянку плівковою технології, ділянка трафаретного друку. Проводиться покупка першого ріжучого плоттера Roland PNC 1200. Відкриття магазину - центр рекламних технологій. Поділ напрямку роздрібної торгівлі та виробництва рекламно-інформаційної продукції. Відкриття ділянки офсетного друку. Створення конструкторського бюро.

2000 ... 2009 - Почалося розширення масштабів компанії в рамках України - відкриття першого філіалу в Донецьку. Слідом,  відкрилася філія в Києві. Відкриття ділянки повноколірного друку, купівля першого плоттера та друк першого банера. Відкриття ділянки газосвітної (неонової) реклами. Запуск першого в Харкові 3-х метрового
друкувального плоттеру. Створення торгової марки композитних панелей "Aluprom". Установка унікального гравера з робочим полем 2х3 м. Відкриття філій в: Сумах, Дніпрi, Сімферополі, Одесі, Івано-Франківську. Будівництво власного офісно-виробничого приміщення в Харкові. Відкриття ділянки виробництва металопластикових вікон. Загальна чисельність персоналу становить понад 350 осіб. Закупівля нових вантажних машин. Укладення партнерських відносин з такими ізраїльськими постачальниками листового пластика як: Polygal, Plazit і Palram. Встановлення партнерських відносин з виробником самоклеючих плівок компанією Avery Dennison, ставши їх офіційним дистриб'ютором в Україні. З'являється нова позиція - одиночні світлодіоди PromoLED. Відкриття нового напряму «Автостайлінг». Спільно з компанією Avery Dennison проведення Першого в Україні практичного майстер-класу по роботі з рестайлінгу авто. Відкриття ділянки електронно-світлодіодної продукції. Відкриття власної лабораторії для випробувань світлодіодної і електронної продукції.

2010 ... 2011 - Відкриття філії в місті Кривий Ріг. У Харківському відділі повноколірного друку з'явилася нова послуга - повнокольоровий широкоформатний УФ-друк на будь-якому жорсткому та гнучкому матеріалі. Отримання сертифікату на відповідність Системи менеджменту якості стандарту ISO 9001. Ми стали офіційним представником південнокорейського постачальника обладнання для УФ-друку компанії Dilli. Триває робота щодо вдосконалення продукції торгової марки PromoLED. Зробили світлодіодні модулі (кластери) жовтого, червоного і синього освітлення 4-х і 5-ти елементні зі зниженим в 2 рази енергоспоживанням. Відкриття 10-ї ювілейної філії в Луганську!

2012 - Важливою подією цього року став запуск власного виробництва такого популярного в рекламній сфері матеріалу як ПВХ двох видів - спінений PromoFoam та твердий PromoPlast. Наша мета - якісний та доступний матеріал з широким асортиментом номіналів і, що найголовніше, вироблений в Україні! Також, цей рік ознаменувався новим етапом у виробництві світлодіодних модулів PromoLED - виробництво їх на базі SMD технології. Кластери PromoLED - скрупульозний підхід до виробництва друкованих плат, вибір оптимальних електричних схем, високий рівень герметичності, надійне підключення і зручний монтаж. Наша компанія стала на дві філії більше, відкривши представництва в містах Західної України - Львові та Рівному. При цьому збільшивши свій автопарк ще на кілька вантажних машин.

2013 - Компанія Промдизайн стала офіційним дистриб'ютором обладнання Roland DG в Україні, що підтверджено дилерським сертифікатом.

2014 року - Завдяки відповідальній і якісній роботі своїх співробітників компанія запустила нову виробничу лінію - прозорий ПВХ, запропонувавши якісний вітчизняний продукт на ринок України.

2017 - Завдяки успішній роботі на ринку ПВХ, компанія продовжила розвиватися та освоювати нові ринки. Придбали лінію з виробництва листового поліпропілену та поліетилену. Багаторічний досвід в екструзії, професіоналізм наших технологів та інженерів, висока якість обладнання та сировини - це все допомагає нам виробляти продукт високої якості, який конкурує з провідними виробниками листових пластиків та іншими аналогами.