promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 41.20 UAH
  • 1€ = 44.50 UAH

Про нас

Компанія «Промдизайн» - найбільший постачальник матеріалів для реклами і будівництва в Україні, унікальний виробник листових пластиків для реклами і будівництва в Україні.

1988 рік - створення команди, яка поклала початок зародження всеукраїнської мережі.

1991...1997 -  Створення компанії. Розширення команди і збільшення робочих площ. З'являються приміщення для макетної, малярної та пресової ділянок, прес-ділянка по литтю пластмасової продукції, ділянка плівкової технології, ділянка трафаретного друку. Проводиться покупка першого ріжучого плоттера Roland PNC 1200.

1998 - Відкриття магазину - центр Рекламних Технологій. Поділ напрямку роздрібної торгівлі та виробництва рекламно-інформаційної продукції. Відкриття ділянки офсетного друку. Створення конструкторського бюро.

2000...2009 - Почалося розширення масштабів компанії в рамках України - відкриття першої філії в Донецьку. Слідом відкрилася філія в Києві. Відкриття ділянки повноколірного друку, купівля першого плоттера та друк першого банера. Відкриття ділянки газосвітної (неонової) реклами. Запуск першого в Харкові 3-х метрового друкувального плоттеру. Створення торгової марки композитних панелей "Aluprom". Установка унікального граверу з робочим полем 2х3 м. Відкриття філій в Сумах, Дніпропетровську, Сімферополі, Одесі, Івано-Франківську.

2008 - Будівництво власного офісно-виробничого приміщення в Харкові. Відкриття ділянки виробництва металопластикових вікон. Загальна чисельність персоналу становить понад 350 осіб. Закупівля нових вантажних машин. Укладення партнерських відносин з такими ізраїльськими постачальниками листового пластику як: Polygal, Plazit і Palram. Встановлення партнерських відносин з виробником самоклеючих плівок компанією Avery Dennison, ставши їх офіційним дистриб'ютором в Україні. З'являється нова позиція - одиночні світлодіоди PromoLED. Відкриття нового напряму «Автостайлінг». Спільно з компанією Avery Dennison проведення Першого в Україні практичного майстер-класу по роботі з рестайлінгу авто. Відкриття ділянки електронно-світлодіодної продукції. Відкриття власної лабораторії для випробувань світлодіодної і електронної продукції.

2010 ... 2011 - Відкриття філії в місті Кривий Ріг. У Харківському відділі повноколірного друку з'явилася нова послуга - повнокольоровий широкоформатний УФ-друк на будь-якому жорсткому та гнучкому матеріалі. Отримання сертифікату на відповідність Системи менеджменту якості стандарту ISO 9001. Ми стали офіційним представником південнокорейського постачальника обладнання для УФ-друку компанії Dilli. Відкриття 10-ї ювілейної філії в Луганську!

2012 - Важливою подією цього року став запуск власного виробництва такого популярного в рекламній сфері матеріалу - двох видів ПВХ - спінений PromoFoam та твердий PromoPlast. Наша мета - якісний та доступний матеріал з широким асортиментом номіналів і, що найголовніше, вироблений в Україні! Наша компанія стала на дві філії більше, відкривши представництва в містах Західної України - Львові та Рівному. При цьому збільшивши свій автопарк ще на кілька вантажних машин.

2013 - Компанія Промдизайн стала офіційним дистриб'ютором обладнання Roland DG в Україні, що підтверджено дилерським сертифікатом.

2014 - Завдяки відповідальній і якісній роботі своїх співробітників компанія запустила нову виробничу лінію - прозорий ПВХ, запропонувавши якісний вітчизняний продукт на ринок України.

2017 - Завдяки успішній роботі на ринку ПВХ, компанія продовжила розвиватися та освоювати нові ринки. І придбала лінію з виробництва листового поліпропілену та поліетилену. Багаторічний досвід в екструзії, професіоналізм наших технологів та інженерів, висока якість обладнання та сировини - це все допомагає нам виготовляти продукт високої якості, який конкурує з провідними виробниками листових пластиків та іншими аналогами.

Придбання і реконструкція власних приміщень складу та офісу в місті Одеса.

2018 - Придбання і реконструкція власних приміщень в місті Київ.

2019 - Придбання і початок реконструкції власних приміщень в місті Львів.

2020 - Реконструкція складу в Дніпрі. Придбання майданчику і початок будівництва нових складських, виробничих і офісних приміщень в Харкові по пров. Вишневому.

2021 - Переїзд Львівської філії в нові власні приміщення. Придбання і запуск лінії по виготовленню пластиків стирольної групи (полістирол, АБС, листи співекструзії). Закінчення будівництва першої лінії офісно-виробниче-складських приміщень по пров. Вишневому, Харків. Переїзд Харківської філії в нове приміщення на пров. Вишневому.

2022 - Придбання гранулятора для виготовлення барвників та домішок. Створення і введення в експлуатацію робота-пакувальника на лінію по виробництву жорсткого ПВХ. Встановлення першої сонячної електростанції у м. Київ.

2023 - Створення і введення в експлуатація робота-пакувальника для лінії спіненого ПВХ. Підготовка приміщення для встановлення лінії по виробництву пластику ПК/ПММА. Встановлення сонячних електростанцій в Дніпрі, Львові, Харкові. Купівля та встановлення лінії по виробництву пластику ПК/ПММА.

Лютий 2024 - запуск лінії в виробництва листового ПММА та ПК товщиною від 1,5 до 20 мм.