promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Виготовлені на замовлення компанії Промдизайн, з урахуванням вимог і особливостей українського ринку, із застосуванням передових технологій, алюмінієві композитні панелі Aluprom задовольнять найвишуканіші та високотехнологічні вимоги
Композит Aluprom - це естетичний зовнішній вигляд, міцність, легкість в обробці, довговічність і найширша кольорова гамма.

  • Для будівництва - алюмінієвий композит Aluprom можна використовувати, як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів. Матеріал ідеальний для зовнішньої обробки. Для вентильованих фасадів композитні панелі можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.
  • Для реклами - композит відмінно підходить для виготовлення рекламних щитів, вивісок, виставкових стендів і лайт-боксів. Покриття Aluprom є ідеальним для трафаретного, УФ-друку і для нанесення самоклеючих плівок.
  • Для інтер'єрів- використовується для обробки усередині приміщень, виготовлення фальшпанелей та елементів декору інтер'єру.
  • Для машинобудування - панелі можуть використовуватися для виготовлення циліндрів, корпусів, контейнерів, особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Наші кваліфіковані фахівці у всіх регіонах, допоможуть Вам зробити правильний вибір з представленого у нас найширшого асортименту.

Увага! Відтінки і фактура композитних панелей різних партій можуть відрізнятися!

Надаємо послуги прямолінійної і криволінійної порізки. Ціна послуг розраховується індивідуально, уточнюйте у менеджерів.