promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Увага! Відтінки та фактура композитних панелей різних партій можуть відрізнятись! Перевіряйте колір панелі до розкрою.

Також звертаємо увагу, що композит "під дерево" або "під дзеркало", добре імітує дерев'яні та дзеркальні поверхні, але властивостями натурального дерева або дзеркала не має. 

Композитні панелі Aluprom - це естетичний зовнішній вигляд, міцність, легкість в обробці, довговічність та широка кольорова гама. Композит Aluprom, виготовлений на замовлення нашої компанії Промдизайн, задовольнить найвишуканіші та високотехнологічні вимоги до композитних панелей.

  • Для будівництва - алюмінієвий композит Aluprom можна використовувати як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів. Матеріал ідеальний для зовнішньої обробки. Для вентильованих фасадів композитні панелі можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.
  • Для реклами - композит відмінно підходить для виготовлення рекламних щитів, вивісок, виставкових стендів і лайт-боксів. Покриття Aluprom є ідеальним для трафарету, УФ-друку і для нанесення самоклеючих плівок.
  • Для інтер'єрів - використовується для обробки усередині приміщень, виготовлення фальшпанелей і елементів декору інтер'єру.
  • Для машинобудівництва - панелі можуть використовуватися для виготовлення циліндрів, корпусів, контейнерів, особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Наші кваліфіковані спеціалісти в усіх регіонах, допоможуть вам зробити правильний вибір з представленого у нас широкого асортименту.