promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

ПВХ (полівінілхлорид) - безбарвний, прозорий пластик, термопластичний полімер вінілхлориду. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьох кислот і розчинників. У чистому вигляді не підтримує горіння на повітрі, але вогнестійкість пластмас на його основі залежить від використаних добавок.

УВАГА! У продажу з'явився спінений ПВХ для друку - захисна плівка з 2-х сторін!

ПВХ (полівінілхлорид) - популярний матеріал серед рекламників.

Використовується ПВХ в рекламі для створення фону рекламних конструкцій, об'ємних літер, прямого УФ-друку, виготовлення стендів і POS-матеріалів, вивісок, дорожніх знаків, виставкових стендів, деталей внутрішнього інтер'єру, щитів, рекламних таблиць, вивісок, прикрас магазинних вітрин, щитів в вигляді пірамідок, що виставляються на базарах і біля магазинів.
Крім цього використовується в будівництві для перегородок, облицювання стін, повітропроводів, скосів у вікнах, зовнішніх робіт в магазинах, внутрішніх робіт, перегородок в приміщеннях з високою вологістю (ванні кімнати, лазні), вентиляційних систем, тепло- і звукоізоляції, обшивки сховищ, елементів вікон і парапетів, дверних панелей і т. д.
У промисловості для шаф і пультів управління, конструкцій для використання в агресивних середовищах, повітро- і кабелеводів і т.д.
В електротехніці для щитів з електронікою, дротяних каналів кабелів і проводів, контрольних таблиць.
У харчовій промисловості.
Інше: ємності, апаратура, моделі, обладнання фотолабораторій, гальванотехніка, позначення території будівництва, полки і стільниці в лабораторіях і т.д.
При оформлення дисплеїв і вказівних щитів, де поряд зі стабільністю потрібно низька вага матеріалу.

Завдяки своїй легкості плити можуть монтуватися на стіну і стелю, використовуватися при виготовленні примірочних кабін, виставкових стендів, стелажів, моделювання, офісних перегородок. На плиту може бути нанесені друковані малюнки, тексти і наклейки.

Компанія Промдизайн налагодила виробництво ПВХ під власними марками:

  • спінений ПВХ PromoFoam;
  • тонкий прозорий ПВХ PromoClear;
  • твердий (жорсткий) ПВХ PromoPlast.

Мета - якісний і недорогий ПВХ з широким асортиментом номіналів, вироблений в Україні!

Наші кваліфіковані фахівці у всіх регіонах, допоможуть вам зробити правильний вибір з представленого у нас найширшого асортименту.

Компанія Промдизайн - єдиний вітчизняний виробник і найбільший постачальник спіненого, жорсткого і прозорого листового ПВХ.

На нашому заводі встановлено 4 екструзійно-каландрових ліній по виробництву спіненого ПВХ, компактного ПВХ, прозорого ПВХ і листового поліетилену і поліпропілену.

На нашому обладнанні ми можемо виробляти:

  • спінений ПВХ шириною до 2050 мм, товщиною 1-10 мм;
  • компактний ПВХ шириною до 2050 мм і товщиною 0,4 - 6,0 мм;
  • прозорий ПВХ шириною до 1220 мм і товщиною 0,4 - 3,0 мм.

Детальніше про наш завод на www.promoplast.ua

Спінений ПВХ PromoFoam - легкий якісний матеріал, застосовується для зовнішньої і інтер'єрної реклами та ін.

PromoFoam BL (BlueLine) - спінений ПВХ найвищої якості найбільшої щільності. Відрізняється високою міцністю і поверхневою твердістю, має статичну захисну плівку блакитного кольору, оптимально підходить для цифрового друку, відмінний матеріал для створення фону.

PromoFoam GL (Green Line) - спінений ПВХ високої якості, який НЕ поступається за своїми характеристиками європейським аналогам, має статичну захисну плівку зеленого кольору, оптимально підходить для цифрового друку, відмінний матеріал для створення фону. В наявності листи із захисною плівкою з обох сторін під двосторонній друк.

PromoFoam PF - спінений ПВХ, відповідає за якістю кращим зразкам ПВХ китайського виробництва, має прозору захисну плівку на клейовій основі. Використовувати під цифровий друк із обережністю, можуть залишатися розводи від залишків клею з захисної плівки, як мінімум потрібно протирання перед друком.

PromoFoam PF light - полегшеній спіненій ПВХ, має прозору захисну плівку на клейовий основі. Використовувати під цифровий друк із обережністю, можуть залишатися розводи від залишків клею з захісної плівки, як мінімум потрібно протирання перед друком.

Мета виробництва PROMOMIX - запропонувати більш доступну економ-серію листового ПВХ, ніж будь-який аналог такого ж номіналу. Матеріал являє собою вторинну переробку ПВХ. До складу спіненого матеріалу додані гранули жорсткого. Такий склад робить матеріал ідеально гладким, що дозволяє відмінно затягувати його фоном. Матеріал без захисної плівки. Колір - сіро-коричневий. ПЕРЕВІРЯЙТЕ можливість застосування конкретної партії PROMOMIX для ваших потреб.