promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(057) 756-30-03
  • 1€ = 27.70 UAH
  • $1 = 25.00 UAH

Про можливості порізки матеріалу під розмір уточнюйте у менеджерів в філіях. На порізку кусків менше 0,5 м.кв. ціна розраховується індивідуально.

При різанні матеріалу під розмір ціна збільшується на 20%.

УВАГА! У продажу з'явився спінений ПВХ для друку - захисна плівка з 2-х сторін!

ПВХ (полівінілхлорид) - популярний матеріал серед рекламників.

Використовується ПВХ для створення фону рекламних конструкцій, об'ємних літер, прямий УФ-друку, виготовлення стендів і POS-матеріалів. 

Компанія Промдизайн налагодила виробництво ПВХ під власними марками:

  • спінений ПВХ PromoFoam;
  • тонкий прозорий ПВХ PromoClear;
  • твердий (жорсткий) ПВХ PromoPlast.

Мета - якісний і недорогий ПВХ з широким асортиментом номіналів, вироблений в Україні!

Наші кваліфіковані фахівці во всех регионах, у всіх регіонах, допоможуть вам зробити правильний вибір з представленого у нас найширшого асортименту.

Компанія Промдизайн - єдиний вітчизняний виробник і найбільший постачальник спіненого, жорсткого і прозорого листового ПВХ.

На нашому заводі встановлено 4 екструзійно-каландрових ліній по виробництву спіненого ПВХ, компактного ПВХ, прозорого ПВХ і листового поліетилену і поліпропілену.

На нашому обладнанні ми можемо виробляти: спінений ПВХ шириною до 2050 мм, товщиною 1-10 мм; компактний ПВХ шириною до 2050 мм і товщиною 0,4 - 6,0 мм; прозорий ПВХ шириною до 1220 мм і товщиною 0,4 - 3,0 мм.

Детальніше про наш завод на www.promoplast.ua

Спінений ПВХ PromoFoam - легкий якісний матеріал, застосовується для зовнішньої і інтер'єрної реклами та ін.

PromoFoam BL (BlueLine) - спінений ПВХ найвищої якості найбільшої щільності. Відрізняється високою міцністю і поверхневою твердістю, має статичну захисну плівку блакитного кольору, оптимально підходить для цифрового друку, відмінний матеріал для створення фону.

PromoFoam GL (Green Line) - спінений ПВХ високої якості, який НЕ поступається за своїми характеристиками європейським аналогам, має статичну захисну плівку зелёногого кольору, оптимально підходить для цифрового друку, відмінний матеріал для створення фону. В наявності листи із захисною плівкою з обох сторін під двосторонній друк.

PromoFoam PF - спінений ПВХ, відповідає за якістю кращим зразкам ПВХ китайського виробництва, має прозору захисну плівку на клейовий основі. Використовувати під цифровий друк із обережністю, можуть залишатися розводи від залишків клею з захисної плівки. Як мінімум потрібно протирання перед друком.

PromoFoam PF light - полегшеній спіненій ПВХ, має Прозору захисних плівку на клейовий Основі. Використовуват під цифрову печатку Із обережністю, могут залішатіся розвод від залишків клею з захісної плівки. Як мінімум нужно протирання перед друком.

Як бюджетна альтернатива стандартним позиціях, виготовляються полегшені листи, а також матеріал без захисної плівки. PROMOMIX - Новинка!

Мета виробництва PROMOMIX - запропонувати більш доступну економ-серію листового ПВХ, ніж будь-який аналог такого ж номіналу. Матеріал являє собою вторинну переробку ПВХ. До складу спіненого матеріалу додані гранули жорсткого. Такий склад робить матеріал ідеально гладким, що дозволяє відмінно затягувати його фоном. Матеріал без захисної плівки. Колір - сіро-коричневий. ПЕРЕВІРЯЙТЕ можливість застосування конкретної партії PROMOMIX для ваших потреб.