promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH
Самоклеюча плівка для друку та ламінування широко використовується в бізнесі для широкоформатного цифрового й офсетного друку, для струминних принтерів. Дуже часто самоклейку використовують при оформленні різноманітних виставок, ярмарок. Такі плівки незамінні при оформленні інтерь'єру, для декоративних робіт, при створенні рекламної продукції.
Особливості самоклеючої плівки для друку
Самоклеюча плівка для друку складається з вінілу або іншого виду пластику з декоративним оформленням і клеєвим шаром. Виробники використовують паперову основу для захисту клеєвого шару від пилу, вологи й пошкоджень.
Основні види плівки для цифрового друку
  • Глянцева.Така плівка має блискучу поверхню, завдяки чому широко використовується для створення рекламних конструкцій, що встановлюються при тьмяному освітленні, а також для автомобільного тюнінгу. Це чудовий варіант для зовнішньої реклами, так як гладка поверхня такої плівки для офсетного й цифрового друку стійка до впливу вологи й ультрафіолету.
  • Матова. Ця плівка використовуєтсья і для зовнішньої реклами, і для декору мебелі
  • Прозора. Широко застосовується при виготовленні рекламних плакатів невеликого розміру. Популярна при брендуванні вітрин.
  • Блекаут. Світлонепропускна щільна вінілова плівка для друку з клеєвою основою чорного кольору. Добре підходить у випадку, коли треба забрендувати поверхню, на якій вже нанасені якісь зображення або лишились сліди від рекламниї плакатів. Завдяки тому, що плівка не пропускає світло, вона дає можливість замаскувати старі оголошення.
  • Перфорована. Дана плівка має світлопропускну властивість. Матеріал дуже стійкий до вологи. Завдяки цим властивостям така перфорована самоклеюча плівка для цифрового друку дуже часто використовується при створенні зовнішньої реклами для вікон, вітрин, на склі громадського транспорту.
  • Плівка для ламінування підлоги. Такий тип плівки має надзвичайно високу міцність, що дає їй можливість використовуватись при створенні реклами для покритів на підлозі.
Компанія Промдизайн пропонує якісні матеріали від надійних виробників.