promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 31.40 UAH
  • 1$ = 28.60 UAH

Roland DG оголошує про випуск нового принтера TrueVIS VG2 Series

11 березня 2019 12:35:00
Roland DG оголошує про випуск нового принтера TrueVIS VG2 Series

Компанія Roland DG Corporation, провідний виробник широкоформатних струменевих принтерів і принтерів / каттеров у всьому світі, сьогодні оголосила про випуск широкоформатного струменевого принтера / каттера TrueVIS VG2 завширшки тисячі шістсот двадцять п'ять мм і одна тисяча триста сімдесят один мм (64 "і 54"). ,

TrueVIS VG2 має 40 вражаючих удосконалень, які забезпечують широкі переваги для користувачів з точки зору якості і точності друку / різання.

Кохей Танабе, президент підрозділу цифрового друку, заявив, що метою при створенні серії VG2 була необхідність поліпшити і без того неймовірно високі стандарти, встановлені попередніми серіями VG.

«Для створення принтерів / каттеров, які можуть похвалитися високою якістю продукції в історії Roland DG, ми не дотримувалися існуючих концепцій, а переосмислили розробку продукту, зосередившись на десятках дрібних деталей. В результаті нова серія TrueVIS VG2 пропонує клієнтам справжнє конкурентна перевага. »

Нова серія TrueVIS VG2 - це очевидний вибір для постачальників послуг друку, яким потрібна швидка обробка, оскільки відбитки готові до ламінування всього за 6 годин *. Тепер стало можливим друкувати, ламінувати і наносити графіку в один і той же день з гарантією високої якості друку, що дозволяє професіоналам друкованого виробництва відповідати очікуванням своїх клієнтів і випереджати своїх конкурентів на ринку.


VG2 використовує нове покоління еко-сольвентних чорнила TR2, які на додаток до попередніх 7ми кольорам (CMYKLcLmLk) плюс білий, тепер містять помаранчеві чорнила, щоб ще більше розширити колірну гамму, оптимізувати передачу кольору і забезпечити друк з незрівнянної реалістичністю. Помаранчеві чорнила можна використовувати у всіх типах файлів в якості робочого кольору або плашечного кольору, якщо потрібна конкретна відповідність кольорів. Крім того, нове попереднє встановле управління кольором True Rich Color в повній мірі використовує чудові можливості передачі кольору VG2 і широку колірну гаму, що забезпечується чорнилом TR2, тому немає необхідності йти на компроміс в точності або яскравості кольору - True Rich Color дає вам краще.

«Тепер вперше, - пояснює Танабе, - яскраві кольори можна поєднувати з нейтральними відтінками сірого, плавними градаціями і природними відтінками шкіри для створення приголомшливої графіки».

VG2 пропонує безліч технологічних досягнень для забезпечення високої точності друку і точності різу для ще більш надійних результатів при автоматичній роботі. Нові середні притискні ролики автоматично піднімаються перед початком процесу різання, дозволяючи обрізати носій без переміщення роликів по області друку. Нові опції різання по мітках забезпечують чудову продуктивність різання в поєднанні з новою оптимізованої функцією тиску бокового притискного ролика. Нова опціональна підмотка підтримує два режими в залежності від обраного типу носія, забезпечуючи стабільність.
Ретельна увага до деталей інженерів Roland DG забезпечує ще більшу продуктивність і надійність для VG2. Друкуючі головки Roland DG FlexFire забезпечують точну подачу чорнила, яка дозволяє друкувати нейтральні сірі, яскраві кольори і гладкі відтінки шкіри навіть на найвищих швидкостях.

Чорнила TR2 сертифіковані 3MTM MCSTM **, що гарантує якість і надійність графіки. VG2 з чорнилом TR2 також підтримує гарантію продуктивності Avery ICS і має сертифікат GREENGUARD Gold для безпечних внутрішніх графічних додатків.

Включене програмне забезпечення VersaWorks 6 RIP підтримує новітній двоядерний процесор Harlequin® RIP з PDF 2.0 і 64-бітної обробкою, а також нові, прості у використанні можливості, які роблять його найпотужнішим з коли-небудь створених програм RIP.

Відзначивши, що попередня серія VG була удостоєна нагороди Pick Awards за колір і продуктивність від 2019 роки від Buyers Lab, Танабе робить висновок: «Roland DG прагне надавати продукти, які допомагають постачальникам графіки і виробникам вивісок розкрити свої творчі можливості, перетворити свою уяву в реальність і насолодитися почуттям виконаного обов'язку, коли люди реагують на свою графіку вигуком «WOW!».
* Тести, виконані Avery Dennison на цифрових носіях MPI Range. При використанні цього носія відбитки, виконані на VG2 чорнилом TR2, можна ламінувати через 6 годин, коли рулони чи зображення належним чином вентилюються і вільно намотуються.

** Гарантія 3M ™ MCS ™ і Avery Dennison ™ ICS ™ в даний час поширюється на CMYKLkLcLm