promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 30.30 UAH
  • 1$ = 27.40 UAH

Гарні новини:)

22 квітня 2020 14:43:00
Гарні новини:)

Добрий день, наші шановні клієнти та партнери!

Вже більше місяца ми з Вами пристосовуємося до нової ситуації, яку викликала пандемія короновірусу. Багато людей та компаній в Україні мужньо борються з цією проблемою, та підтримують працівників медичної галузі, винаходять нові засоби безпеки від вірусу, підтримують виробничі підприємства, щоб народ та економіка країни мали значно менші наслідки, а ніж прогнозують.

Компанія "Промдизайн" також не стоїть осторонь, та надала підтримку КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" відправивши 400 захисних щитків для працівників цієї оганізації, які знаходіться у постійному контакті з хворими.

Ми також реорганізовуємо структуру нашої роботи, і надаємо більше послуг online. На сьогодні ми бачимо, що зростання кількості відвідувачів нашого сайту зросло на 21% в порівнянні з минулим роком :)

А для того, щоб наші клієнти та партнери були впевненні, що ми вчасно доставимо їх замовлення наша компанія поповнила автопарк ще однією машиною, завдяки якій ми зможемо швидше та більше доставляти товарів до Ваших дверей :)

Робіть покупки online в інтернет-магазині promdesign.ua та залишайте свої відгуки щодо нашої роботи та якості послуг!

Завжди раді з Вами поспілкуватися online :) 

Бережіть себе та своє здоров'я!