promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 31.10 UAH
  • 1$ = 27.60 UAH

Ми повинні дотримуватись правил безпеки!

27 травня 2020 09:23:00
Ми повинні дотримуватись правил безпеки!

У зв'язку зі склавшоюся ситуацією усі  ми повинні дотримуватись правил безпеки постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 р.
Ми пропонуємо широкий асортимент прозорого матеріалу, різної товщини, для індивідуального захисту:

  • ПET (ПЕТ, АПЕТ) - має відмінну прозорість, хімічну стійкість, УФ – захист, висока ударна в'язкість близька до полікарбонату. 
  • Акрил листовий (оргскло) - найбільш ударостійкий та зносостійкий, що пояснюється його високою молекулярною масою. 
  • САН (SAN) - бюджетна альтернатива акрила! Відмінне поєднання прозорості, стійкості до дії хімікатів, міцності, легкості у використанні і низької ціни.
  • Тонкий  ПВХ PromoClear - прекрасна світлопроникність та прозорість, стійкість до різноманітних хімічних засобів, ударостійкий, легко піддається будь-якій обробці (свердління, згинання, фрезерування, штампування).
  • Монолітний полікарбонат Monogal - легкий, прозорий як скло, але при цьому міцний, який витримує сильне зовнішннє навантаження та перепад температур.

 Громадські ринки - Підпункт 5 п. 1 встановлено вимогу щодо наявності захисних екранів між продавцями і покупцями із плівки або пластику при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.
Також слід забезпечити відстань між робочими місцями продавців не менш як півтора метри, за умови наявності між місцями торгівлі захисних екранів, або трьох метрів у разі їх відсутності.

Ресторани та місця громадського харчування: вже вступили в силу зміни, прийняті постанову КМУ. Тобто вже офіційно дозволено –
Абзац 4 пп. 8 п. 2 постанови також викладено в новій редакції, якою дозволено діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами.

Розміщення не більш, як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), та діяльність з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб'єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
 

 

Бережіть себе і своє здоров'я!
Робіть покупки online в інтернет-магазині Промдизайн!