promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 33.65 UAH
  • 1$ = 27.65 UAH

Максмальне зниження цін!

15 січня 2021 11:34:00
Максмальне зниження цін!

Avery® серии SWF - високоякісна лита вінілова плівка з мікроканалами та перманентним клейовим шаром. Плівка проста в застосуванні, тому що має мікроканали. Технологія наклеювання «Avery Easy Apply airrelease» - не залишається бульбашок повітря під плівкою .

Avery® серии 800 - високоякісна полімерна лита вінілова плівка з постійним клейовим шаром на акриловій основі. Являє собою нове покоління литих плівок з тривалим терміном служби, повністю підходить для використання на кривих і рифлених поверхнях.

Avery® серії 900 Super Cast - тривалий термін служби, зносостійкість і відмінні результати використання під відкритим небом. 

Карбон PromoFilmCarbon - вінілові самоклеючі плівки, призначені для нанесення на плоскі і слабо вигнуті поверхні. Має спеціальні канали в клейовому шарі, що запобігають появі бульбашок на поверхні та забезпечує зручність нанесення!
Дана плівка візуально імітує зовнішній вигляд справжнього карбону, ідеально підходить для оформлення транспортних засобів.

Grafityp - ідеальна плівка для обклеювання плоских та 3D поверхонь складних виштамповок автомобілів! Плівка має ефект хамелеону (переходу кольору), колір змінюється в залежності від кута огляду.