promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Екосольвентні чорнила виробництва Roland Eco-Sol MAX і Eco-Sol MAX 2
Чорнила не токсичні, безпечні для здоров'я людини, не завдають шкоди навколишньому середовищу, дозволяють використовувати відбитки в зовнішньому та інтер'єрному друку. Фактично не мають запаху, не вимагають установки та використання систем примусової вентиляції приміщення при друку.

Широкий колірний обхват дозволяє отримувати яскраві, насичені кольори.
Висока швидкість висихання чорнила на матеріалі дозволяє використовувати надруковану продукцію практично відразу після її виконання, що дає незаперечну перевагу в продуктивності. Сумісність чорнила з широким спектром матеріалів без спеціального покриття дає можливість значно знизити собівартість одержуваного зображення.

Висока стійкість до механічного впливу.

Отримані відбитки чудово витримують наступні обробки: зшивання, зварювання, склеювання, згинання та пробивання люверсами.
Ми поставляємо ECO-SOL MAX 220 мл і 440 мл CMYKLcLm + білий колір і срібло і ECO-SOL MAX2.


УФ чорнила виробництва Roland Eco-UV
Чорнила не містять в складі токсичних речовин, не завдають шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини. Фактично не мають неприємного запаху, що дозволяє використовувати отримані відбитки в зовнішній і в інтер'єрної друку. Широкий колірний обхват. Відмінна адгезія до широкого спектру матеріалів. Висока гнучкість і еластичність, чорнила не сколюються на зламі при наклеюванні плівки на вигнуті нерівні поверхні. Наявність в палітрі чорнила білого кольору дозволяє друкувати на прозорих і кольорових поверхнях.
За допомогою прозорого лаку можна створювати глянцеві і матові ефекти.
Ми поставляємо чорнило Eco-UV в картриджах і пляшках.

У цій категорії немає товарів.