promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Ми живемо в епоху візуальних комунікацій. Сучасний світ неможливо уявити без графічного стильового оформлення всієї тієї інформації з якою ми стикаємося щогодини. Щоб не загубитися в сучасному інформаційному просторі, кожна сучасна компанія повинна мати унікальний та неповторний фірмовий стиль.

Фірмовий стиль сприяє підвищенню культури роботи компанії, що впливає на всю її діяльність, починаючи з презентації компанії, коли Ви даєте свою візитку і закінчуючи останнім враженням, яке залишається у клієнта вийшовши з Вашого офісу, магазину, агентства.

Професійний підхід просто необхідний, тому що розробляючи свій власний стиль Ви підкреслюєте свою індивідуальність, яка буде Вас виділяти і забезпечить впізнаваність в очах споживачів!

Барвисті фотографії, стильні і виразні шрифти, гарний папір та якісний друк допоможуть Вашої компанії і Ваших товарів показати себе з найкращої сторони.

Компанія Промдизайн має команду досвідчених і креативних дизайнерів та готова допомогти Вам у будь-якому питанні пов'язаному з дизайном. Розробити макет банера і плаката, білборда і сіті-лайта, буклету та каталогу, фірмового бланка та візитної картки, етикетки і упаковки, диска з презентацією і т.д.

Затвердження макета

Перед друком ми обов'язково висилаємо замовнику по e-mail макет на затвердження.

 

Для затвердження макету необхідно:

  • УВАЖНО перевірити всі графічні та текстові елементи на наявність орфографічних, пунктуаційних та інших помилок.
  • УВАЖНО звірити номери телефонів і факсів, назва фірми, адреса, e-mail і т.д.
  • Затвердити макет можна по e-mail, факсом або в офісі нашої компанії.

 

При затвердженні макетів замовник сам виступає в ролі редактора і несе відповідальність за допущені в макеті граматичні та інші помилки.

Після затвердження, претензії по макету не приймаються!

_____________________________________________________

Контакти дизайнерів

Ольга Прокопченко (вн. 225) - дизайнер

olya@promdesign.ua

Валерія Альянах (вн.248) - графічний дизайнер

design_print@promdesign.ua

У цій категорії немає товарів.