promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

ЩО ТАКЕ ПЛОТЕРНА ПIДРIЗКА ПЛІВКИ ТА НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА?

Плотерна підрізка - технологія, яка дає можливість вирізати з самоклеючих плівок будь-які зображення, прорізаючи їх до підкладки, щоб потім легко перенести на гладку поверхню. Різка плівки виконується на спеціальному високоточному обладнанні - плотерах. Плотерна порізка - ефективний спосіб виготовлення реклами. Плотерна порізка дозволяє різати з самоклеючої плівки текст, різні слогани, назви, логотипи, емблеми, трафарети та іншу символіку рекламованої компанії. Різка «оракалу» (так багато хто називає плівку, хоча це не зовсім коректно) залишається популярним та бюджетним методом оформлення вітрин, стендів, інтер'єрів.

За допомогою плотерної порізки та вибірки букв, візерунків, наклейок можна якісно і за невисокою ціною реалізувати безліч ідей і задумів, як для побуту, так і для професійної діяльності:

• оформлення вітрин, вікон, стін;
• виготовлення вивісок, стендів, табличок, штендерів;
• виготовлення цінників, листівок, обкладинок;
• оформлення інтер'єрів, створення дизайну приміщень;
• обклеювання та брендування автотранспорту;
• дизайн меблів і побутових приладів та багато іншого.

 

Чому у нас вигідно?

Компанія «Промдизайн» реалізує повний спектр матеріалів для реклами, є прямим постачальником самоклеючих плівок «Avery», монтажних плівок. Відповідно, пропонує кращу ціну на матеріали для порізки на плотері! Ви можете вибрати необхідні матеріали з широкого асортименту прямо зі складу!

Ми в максимально стислі терміни поріжемо для Вас на плотері букви, будь-які векторні малюнки, візерунки, текст, трафарети з самоклейки. Краса і швидкість різання плівки - ідеальне поєднання переваг. Крім того, готове зображення виглядає настільки привабливо і яскраво, що на нього неможливо не звернути увагу! До того ж плотерна різка коштує дешевше багатьох інших видів реклами. Вас приємноздивують ціни і якість плотерної порізки в нашій компанії!

Ми продаємо обладнаннядля реклами. Відповідно, працюємо тільки на якісних європейських і японських плотерах (Roland, SummaCut).

Замовити плотерну підрізку можна в кожній філії нашої компанії, при цьому в Києві і Харкові у нас працює по два ріжучих плотера. А значить, Вам не доведеться довго чекати виконання замовлення!

При замовленні послуги нанашому матеріалі, Вам не доведеться платити за зайву плівку, тому що наші досвідчені співробітники зроблять максимально точний відріз безпосередньо з рулону.

Якщо у Вас немає макету, Ви можете скористатися послугами наших дизайнерів.

Ми цінуємо і поважаємокожного клієнта!

 

Вимоги до макету:

1. Приймаються файли у векторному форматі cdr: CorelDraw 20 і раніше.
2. Всі шрифти повинні бути переведені в криві (Convert To Curves).
3. Масштаб зображення -1: 1.
4. Всі лінії повинні матинайменшу товщину (Hairline).
5. Всі лінії обов'язково замкнуті, немає градієнтів і будь-яких ефектів. Макет без пересічних ліній, складних нерівних кутів з великою кількістю непотрібних точок.
6. Мінімальна висота/ширина знаків в макеті - 6 мм, при цьому обов'язково перевірте мінімальну товщину об'єктів. При підрізанні об'єктів висотою менше 6 мм, якісна порізка та вибірка не гарантується.
7. Мінімальна товщина об'єктів в макеті - 1,5 мм, але краще 2-3 мм.

Що ще потрібно знати?

1. Максимальна ширинаматеріалу при плотерній підрізці - 1370 мм.
2. Максимальна ширинаробочого поля плотерної порізки - 1189 мм.
3. При підрізанні флуоресцентних і світловідбивних плівок вартість порiзки зростає на 25%.
4. Розмір плівки повинен бути більше розміру макета по ширині на 30 мм, по висоті - 60-70 мм.

Скільки коштує і як замовити?

Вартість послуги залежить від складності роботи, розмірів зображення і розраховується індивідуально.

При висоті символу до 4 см (мін 0,6 см) вартість підрізки складає 16,68 €/м2. Висота символу 4-10 см - 9,74 €/м2.  Висота символу 10-30 см - 6,94 €/м2. Висота символу більше 30 см - 3,97 €/м2.

 

Щоб замовити послуги плотерної підрізки, зверніться до менеджерів в найближчій до Вас філії.

Є ідеї? Приходьте, ми допоможемо їх реалізувати!

 

Послуги плоттерної підрізки Ви можете замовити в місті Дніпро, Київ, Одеса, Суми, Харків, Львів.

 

 

 

У цій категорії немає товарів.