promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Компанія Промдизайн надає послуги з прямолінійної порізки різних видів пластика (акрил, пвх, полістирол, полікарбонат і т. д.), а також порізка і фрезерування алюмінієвих композитних листів. Форматно-раскроїчні верстати для пластиків Striebig встановлені в Харкові (2 верстати), Києві, Дніпрi, Львовi та Одесі. Він забезпечує швидкий та високоточний розкрій великих партій будь-яких матеріалів. Допустима область різаняя 4600/2200/60 мм (при необхідності можливе фрезерування листів довжиною понад 6000 мм). Це обладння здатне дуже швидко виконати значні об'єми робіт по різанню та фрезеруванню різних листових матеріалів, а також значно спростити процес виготовлення композитних фасадних панелей.

 

Отриманні за допомогою дискової фрези V- образні пази дозволяють робити вигини композитних панелей під 90° і 45° вручну, не прибігаючи до допомоги згинального верстата.

Переваги техніки окантовочного фрезерування:

  • мінімальні витрати;
  • простота техніки обробки;
  • исока продуктивність.

 

Таке обладнання дає можливість отримання дуже точного горизонтально-вертикального реза. Тобто вдається уникнути непаралельних ліній, які можуть бути помітними при виробництві касет і облицюванні ними фасадів.

 

Послуги прямолінійної порізки листового матеріалу на верстаті Striebig Ви можете замовити в мiстi Днiпро, КиївЛьвiвОдесаХаркiв

У цій категорії немає товарів.