promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Широкоформатний УФ-друк

Ультрафіолетовий друк (УФ друк) - це один з видів цифрового друку, із застосуванням спеціальних чорнил, які полімеризуються під впливом ультрафіолетового випромінювання (УФ-ламп).
За рахунок процесу полімеризації, друк виходить насиченим, яскравим, жиро і водостійким, з високою стійкістю до стирання. Зображення можна нанести практично на будь-який матеріал.

Друк УФ-затвердіючим чорнилом однаково придатний як для інтер'єрного, так і для зовнішнього використання.

 

Переваги УФ-друку:

Друк з використанням білого кольору:

Досить часто виникає необхідність нанесення насиченого зображення на прозорі і кольорові поверхні. У стандартних типів друку (сольвентний, цифровий) друк не "покриваючий" (напівпрозорий), тобто при друку на прозорих матеріалах результат буде блідим і ненасиченим, при нанесенні зображення на кольорові матеріали кольору друку змішуються з кольорами основи, що призводить до некоректної передачі кольору.

Для отримання яскравих і насичених зображень на прозорих і кольорових матеріалах ми використовуємо друк білим кольором. Білий колір може використовуватися як фонова підкладка (для збільшення насиченості і світлоблокування), основний колір, що покриває поверхню (для друку на зворотньому боці прозорих матеріалів).

Переваги друку з використанням білого кольору очевидні:

  • нанесення зображення на кольорову поверхню;
  • можливість друку на прозорих матеріалах без втрати насиченості і будь-якого тиражу;
  • можливість вибіркового друку білим кольором;

Основні сфери застосування друку білим кольором: реклама на транспорті, оформлення вітрин, виробництво меблів, рішення нестандартних завдань для інтер'єру та реклами.

 

У цій категорії немає товарів.