promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 37.50 UAH
  • 1€ = 40.70 UAH

Розпродаж Алюмінієвий композит

Вид списку:

alt

Розпродаж
Запитуйте у менеджера
3 мм СРІБЛО (АКП) композит Aluprom 0,3+0,3

3 мм СРІБЛО (АКП) композит Aluprom 0,3+0,3

Ціна: 470.00 грн./кв.м

Опт 470.00 грн./кв.м
Кількість:
листiв
Сума: 0.00 грн.
Розпродаж
Запитуйте у менеджера
4 мм БІЛИЙ (АКП) композит Aluprom 0,4+0,4 Г1, FR, негорючий

Ціна: 712.50 грн./кв.м

Опт 712.50 грн./кв.м
Кількість:
листiв
Сума: 0.00 грн.

Виготовлені на замовлення компанії Промдизайн, з урахуванням вимог і особливостей українського ринку, із застосуванням передових технологій, алюмінієві композитні панелі Aluprom задовольнять найвишуканіші і високотехнологічні вимоги, що пред'являються до композитним панелям. Композит Aluprom - це естетичний зовнішній вигляд, міцність, легкість в обробці, довговічність і найширша колірна гамма.

  • Для будівництва - алюмінієвий композит Aluprom можна використовувати як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів. Матеріал ідеальний для зовнішньої обробки. Для вентильованих фасадів композитні панелі можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.
  • Для реклами - композит відмінно підходить для виготовлення рекламних щитів, вивісок, виставкових стендів і лайт-боксів. Покриття Aluprom є ідеальним для трафаретного, УФ-друку і для нанесення самоклеючих плівок.
  • Для інтер'єрів - використовується для обробки усередині приміщень, виготовлення фальшпанелей і елементів декору інтер'єру.
  • Для машинобудівництва - панелі можуть використовуватися для виготовлення циліндрів, корпусів, контейнерів, особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Наші кваліфіковані спеціалісти в усіх регіонах, допоможуть вам зробити правильний вибір з представленого у нас широкого асортименту.