promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(066) 040-03-68
  • 1$ = 40.10 UAH
  • 1€ = 43.30 UAH

Розпродаж профіль для полікарбонату

Вид списку:

alt

Профіль з'єднувальний Н-подібний, синій, 4 мм, 6 м

Ціна: 12.83 грн./пог.м

Опт 12.83 грн./пог.м
Кількість:
ламелей
Сума: 0.00 грн.

Ціна: 18.05 грн./пог.м

Опт 18.05 грн./пог.м
Кількість:
ламелей
Сума: 0.00 грн.

Профіль з'єднувальний Н-подібний, синій, 8 мм, 6 м

Ціна: 16.04 грн./пог.м

Опт 16.04 грн./пог.м
Кількість:
ламелей
Сума: 0.00 грн.

Профіль торцевий П-образний, синій, 8 мм, 2,1 м

Ціна: 6.82 грн./пог.м

Опт 6.82 грн./пог.м
Кількість:
ламелей
Сума: 0.00 грн.

Профіль торцевий П-образний, синій, 10 мм, 2,1 м

Ціна: 12.83 грн./пог.м

Опт 12.83 грн./пог.м
Кількість:
ламелей
Сума: 0.00 грн.

Спеціально розроблені системи профілів дозволяють швидко і без зайвих витрат закріпити стільникові полікарбонатні плити, на несучі конструкції, а аксесуари для стільникового полікарбонату забезпечують герметичність всіх з'єднань.

Полікарбонатні профілі легкі, гнучкі і прості в установці. Існують два основних види з'єднувального профілю: нероз'ємний Н-образний і роз'ємний, який складається з КРИШКИ і БАЗИ. Для кольорових полікарбонатних плит виготовляються профілі того ж кольору, що робить місця з'єднання плит практично непомітними.

Система рознімних профілів КРИШКА + БАЗА зручна при монтажі і забезпечує надійне з'єднання плит, придатна для перекриття приміщень, що опалюються, та відкритих майданчиків. Ця система не вимагає додаткової герметизації.

Роз'ємні профілі поставляються в 6-ти метрових ламелях.

З'єднувальний H призначений для з'єднання плит малої товщини при великому радіусі вигину або на одно / двосхилих покрівлях. При малих радіусах вигину робота з таким профілем утруднена, тому що складно помістити плиту в його пази. Ідеальний для з'єднання полікарбонатних плит у вертикальному положенні, наприклад, офісні перегородки, рекламні щити, світлові короби і т.п. Продається рейками 6 м.п..

Торцевий П профіль забезпечує захист від забруднення сот на полікарбонатних плитах, надає завершеність об'єкту і продається рейками по 2,1 м.п.

Для того, щоб покрівля з стільникового полікарбонату служила належні їй 10 років, необхідно використовувати якісний кріплення: з'єднувальні та торцеві полікарбонатні профілі, торці полікарбонату слід заклеювати паронепроникною (верхньою) і паропроникною (нижньою) стрічкою. Полікарбонатні плити слід кріпити саморізами з поліуретановими або гумовими ущільнювачами.