promdesign © 2018
Адрес: Украина, Харьковская область Харьков, 61000
Телефоны:(093) 170-00-17
  • 1€ = 35.00 UAH
  • 1$ = 31.40 UAH

Композит ALUPROM! Розширення асотименту!

17 лютого 2022 13:37:00
Композит ALUPROM! Розширення асотименту!

Композит ALUPROM - колір 3 мм BRUSHED GOLD (АКП)

Панелі Aluprom - це гнучкий і міцний матеріал, який використовується в багатьох сферах діяльності. Поєднує в собі простоту в застосуванні з надзвичайною міцністю та високоякісним покриттям.

Серія композитних панелей Aluprom Engineering

Яскравий, різнобарвний, естетичний матеріал вже облюбували дизайнери і його все частіше можна побачити в якості елементів декору інтер'єрів, різних сучасних конструкцій, виставкового обладнання.

Композитні панелі Aluprom Engineering використовуються: 

  • Для будівництва - алюмінієвий композит Aluprom можна використовувати, як для внутрішніх, так і зовнішніх архітектурних проектів. Матеріал ідеальний для зовнішньої обробки. Для вентильованих фасадів композитні панелі можуть використовуватися плоскими, зігнутими або зібраними в касети.
  • Для реклами - композит відмінно підходить для виготовлення рекламних щитів, вивісок, виставкових стендів і лайт-боксів. Покриття Aluprom є ідеальним для трафаретного, УФ-друку і для нанесення самоклеючих плівок.
  • Для інтер'єрів- використовується для обробки усередині приміщень, виготовлення фальшпанелей та елементів декору інтер'єру.
  • Для машинобудування - панелі можуть використовуватися для виготовлення циліндрів, корпусів, контейнерів, особливо для обробки громадського транспорту, трейлерів, вантажівок і т.д.

Надаємо послуги прямолінійного і криволінійного різання.